Міністр закордонних справ Андрій Сибіга написав у соцмережі, що “дух Анкориджа”, який вважають важливим для Росії, вже не існує. Він зауважив, що для Росії важливо припинити віру в міфічні духи і зосередитися на конструктивних переговорах з Україною для завершення війни. Раніше в Кремлі звинуватили США в “зраді духа Анкориджа” через недосягнення остаточних угод щодо конфлікту в Україні. Держсекретар США Марко Рубіо відзначив, що жодних остаточних домовленостей у місті Анкоридж не було досягнуто.