Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Головний тренер Динамо, Ігор Костюк, висловив свою думку щодо старту команди в кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє з румунською командою Університатею Клуж у першому відбірковому раунді. Костюк підкреслив, що вони поважають свого суперника і готуються до поєдинку серйозно. Тренер зазначив, що команда має бути готовою перемагати будь-якого суперника, незалежно від жереба. Динамо буде готуватися до матчу, детально вивчати сильні та слабкі сторони суперника, щоб мати успішний виступ.

Більше від автора

Кілька районів Києва залишилися без світла

Святослав Вакарчук опублікував фото з дітьми

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]