Головний тренер Динамо, Ігор Костюк, висловив свою думку щодо старту команди в кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє з румунською командою Університатею Клуж у першому відбірковому раунді. Костюк підкреслив, що вони поважають свого суперника і готуються до поєдинку серйозно. Тренер зазначив, що команда має бути готовою перемагати будь-якого суперника, незалежно від жереба. Динамо буде готуватися до матчу, детально вивчати сильні та слабкі сторони суперника, щоб мати успішний виступ.