Четверо українських моряків, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, що був затриманий Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці у квітні, вже залишили територію Ірану і знаходяться у безпеці разом зі своїми родинами. Цю інформацію підтвердив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий. Він також зазначив, що українські влади підтримували контакт з моряками та їхніми родинами, а також з іншими відомствами для забезпечення повернення громадян додому. Наразі стан здоров’я моряків задовільний. Також нагадали про минулий випадок, коли українські моряки були звільнені з піратського полону у Сенегалі у грудні 2025 року.