Російські військові супутники здійснили небезпечний маневр поблизу фінського супутника Iceye-X36, який надає дані українським військовим. Росія наблизилася до Iceye-X36 на дуже малу відстань, що є небезпечною на низькій навколоземній орбіті. Експерти вважають, що це може бути спробою Росії вплинути на космічні апарати Заходу шляхом тестування технологій некінетичного впливу. Наприклад, можливо, глушити сигнали, втручатися у передачу даних або засліплювати датчики супутника. Це може бути спробою Кремля показати вразливість космічної інфраструктури країн Заходу та НАТО. Наразі немає підтвердження підготовки до фізичного знищення супутника, але експерти вважають, що такі дії можуть мати політичні мотиви.