Російські війська здійснили напад на автозаправні станції у Сумах і Запоріжжі 25 червня. В.о. міського голови Сум Артем Кобзар і голова ОВА Запоріжжя Іван Федоров повідомили про це. В результаті атаки у Запоріжжі виникла пожежа на одній з АЗС. Інформація про постраждалих поки не уточнюється. Федоров заявив, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідком російського нападу на АЗС.