Укренерго повідомило, що рано вранці в четвер у п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення через удари з боку Росії по об’єктах енергетичної інфраструктури. Зокрема, знеструмлення сталося в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Енергетики пояснюють збільшення споживання електроенергії на 3,7% у порівнянні з попереднім днем тим, що спекотна погода усюди в Україні змушує людей активно використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян перенести активне використання електроенергії на період, коли сонячні електростанції працюють найефективніше – з 10:00 до 16:00, і використовувати електроенергію ощадливо вечорами – з 18:00 до 22:00, уникати включення кількох потужних електроприладів одночасно.