У четвер, 25 червня, місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про часткове знеструмлення столиці України. На лівому березі Києва вже відбулися екстрені відключення електроенергії за командою Укренерго. Людей просять ощадливо використовувати електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі невідомо, що саме стало причиною відключень. На сайті компанії не зазначено, що відключення обмежені лише на лівому березі, тому можливі знеструмлення й на правому березі міста.