Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога 24 червня загинули двоє співробітників, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі – громадяни України. Після цього інциденту організація припинила роботу з розмінування в Україні для забезпечення безпеки персоналу. Інцидент стався близько 12:50, один працівник загинув на місці, інший – у лікарні. Четверо поранених отримують медичну допомогу і їхнє життя не в небезпеці. За даними військового керівництва Херсона, атаку було здійснено російською ракетою “Іскандер-М”, однак ці обставини наразі перевіряються. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад показує небезпеку для гуманітарних працівників під час конфліктів, і організація продовжить працювати лише в сферах реагування на кризові ситуації та підтримки персоналу. Норвезька народна допомога почала діяльність в Україні у 2022 році і спеціалізується на розмінуванні, продовольчій безпеці та захисті цивільного населення.

Більше від автора

Мер міста на Київщині отримав підозру

Бущан несподівано залишив саудівський клуб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]