Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

У четвер у частині районів Києва стали аварійні відключення електропостачання через технічні проблеми в енергосистемі, повідомило Укренерго. Зазначається, що через технологічне порушення було призупинено електропостачання для всіх категорій споживачів. Енергетики вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи, щоб якнайшвидше відновити пошкоджене обладнання. Після стабілізації ситуації обмеження будуть скасовані. Також було повідомлено про відключення електропостачання на лівому березі Києва та в інших районах столиці. Додатково, у п’яти регіонах України також сталися знеструмлення через російські атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Більше від автора

У Кам’янському мати приковувала 7-річного сина ланцюгом до батареї

1,6 млн доларів за «допуск» до будівельного проєкту: Нацполіція затримала двох спільників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]