З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

Нафтовий шок та конфлікт на Близькому Сході призвели до виходу з ОПЕК Об’єднаних Арабських Еміратів, а тепер Ірак розглядає можливість зробити те ж саме. Ірак хоче збільшити свою квоту видобутку нафти в рамках ОПЕК або навіть покинути картель, якщо цього не станеться. Нафта є важливим джерелом доходу для Іраку, і країна прагне досягти великих обсягів видобутку нафти у найближчі роки. ОАЕ вийшли з ОПЕК через нестачу квоти та конфлікти з Саудівською Аравією. Вони мали можливість збільшити виробництво нафти, але були обмежені квотою.

Більше від автора

Кінбурнська коса ще не звільнена, це зона бойових дій – ВМС

“Мадяр” розкрив деталі нових ударів по Криму

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]