У місті Дрогобич поліція затримала чоловіка, який пошкодив меморіал Жертвам німецької окупації 1941-1944 років. Зловмисником виявився 32-річний місцевий житель, який у стані алкогольного сп’яніння вчинив наругу над пам’ятником. Поліція виявила відеозапис цього інциденту у соцмережах і оперативно затримала чоловіка. Зараз вирішується питання про повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.