Польща вимагає націоналізувати колишнє генеральне консульство Росії в Гданську через борги, які нація не сплатила. Колишнє консульство закрилося у грудні 2025 року, а в квітні електроенергію та опалення вимкнули через заборгованість у 5,5 млн злотих. Польська влада стверджує, що будівля належить державі, тоді як Росія вважає, що є її власністю. Польща подала позов про відновлення власності на цю нерухомість.