Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги

Польща вимагає націоналізувати колишнє генеральне консульство Росії в Гданську через борги, які нація не сплатила. Колишнє консульство закрилося у грудні 2025 року, а в квітні електроенергію та опалення вимкнули через заборгованість у 5,5 млн злотих. Польська влада стверджує, що будівля належить державі, тоді як Росія вважає, що є її власністю. Польща подала позов про відновлення власності на цю нерухомість.

Більше від автора

США заявили про нові удари по цілях Ірану

Росія вдарила Київ балістикою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]