США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після тимчасового припинення. Останнє послаблення санкцій завершилося 16 червня і більше не було продовжено. Цю інформацію підтвердив уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк. Раніше в США частково послабили санкції на російську нафту через загрози стабільності світового енергетичного ринку, але тепер вони вирішили відновити їх повністю.

Більше від автора

Зеленський обговорив з президентом Латвії співпрацю в межах Drone Deal

Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]