Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів

Український боксер Олександр Усик вирішив залишити всі свої пояси і звільнити їх, щоб інші боксери мали можливість змагатися за них. Він заявив, що залишає пояси, але не завершує свою кар’єру у спорті, оскільки перед ним ще “останній танець”. Усик також висловив подяку всім і наголосив, що це не кінець, а лише початок чогось нового. Раніше йому було відомо, що бій з Агітом Кабаєлом став обов’язковим за рішенням WBC. Усик мав 30 днів на визначення з обов’язковим захистом свого титулу.

Більше від автора

США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

В Україні дефіцит кадрів і до 5 млн людей поза ринком праці – Мінекономіки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні коментарі

Позначки

Контакти

Наш телеграм канал: @offrec_info
Email: [email protected]