Український боксер Олександр Усик вирішив залишити всі свої пояси і звільнити їх, щоб інші боксери мали можливість змагатися за них. Він заявив, що залишає пояси, але не завершує свою кар’єру у спорті, оскільки перед ним ще “останній танець”. Усик також висловив подяку всім і наголосив, що це не кінець, а лише початок чогось нового. Раніше йому було відомо, що бій з Агітом Кабаєлом став обов’язковим за рішенням WBC. Усик мав 30 днів на визначення з обов’язковим захистом свого титулу.